Miłe spotkanie w Ciechocinku [fotorelacja]

20 czerwca 2026 roku zapowiadał się bardzo upalny dzień. Temperatura sięgała nawet 32 stopni Celsjusza. Można powiedzieć, że seniorzy powinni wtedy siedzieć w domu. Nas jednak upał nie zraził, ponieważ mieliśmy w planach odwiedzić w Ciechocinku naszą wspaniałą Krystynę.
Do Ciechocinka pojechaliśmy pociągiem podmiejskim. Podróż była bardzo przyjemna, zwłaszcza że w wagonach działała klimatyzacja. Po komfortowej jeździe dotarliśmy na stację w Ciechocinku.
Od razu zabraliśmy się za zwiedzanie miasta, które jest wspaniale rozwijającym się kurortem. Z powodu panującego upału staraliśmy się jak najwięcej czasu spędzać w cieniu drzew.
O godzinie 13:00 spotkaliśmy się z Krystyną pod popularnym „Grzybkiem”. Po wspólnych zdjęciach udaliśmy się do pobliskiej kawiarni na pyszną kawę oraz słynne ciechocińskie ciasto.
Później razem spacerowaliśmy i zwiedzaliśmy Ciechocinek. Przy tak wysokiej temperaturze nie mogło zabraknąć również lodów.
To było bardzo miłe spotkanie i z pewnością będzie co wspominać. Czas minął niezwykle szybko. Na zakończenie odprowadziliśmy Krystynę do budynku sanatorium, a sami udaliśmy się na Dworzec Ciechociński, skąd pociągiem wróciliśmy do Torunia.
Ten wspaniały dzień pobytu w Ciechocinku uwieczniliśmy na zdjęciach.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Fotoreporterzy z Torunia
Jolanta Maria Guzowska i Jacek Mroczek
www.wmoimobiektywie24.pl

Komentowanie wyłączone.