Czerwcowe spotkanie Seniorów z Klubu Seniora „Podgórski Walczyk” z Torunia [zdjęcia]
Opublikowano 16 czerwca 2026 autor: admin | Kategoria: Artykuły bieżace |

Czerwiec szybko mija i już mamy połowę miesiąca. Podczas poniedziałkowego spotkania klubowego obchodziliśmy wyjątkową uroczystość.
Nasi Seniorzy Jolanta, Alicja i Jacek świętowali swoje imieniny.
W uroczystości uczestniczyli również pracownicy Dworu Artusa — Filii Domu Muz na Podgórzu w Toruniu.
Pani Grażyna i Pan Mirek, którzy przechodzą na zasłużoną emeryturę, otrzymali od nas serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę oraz pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Filii Domu Muz.
Solenizantom oraz przyszłym Emerytom odśpiewaliśmy tradycyjne „Sto lat!”, życząc przede wszystkim zdrowia, radości i spełnienia osobistych marzeń.
Po indywidualnych życzeniach przyszedł czas na wspólną kawę oraz degustację pysznych, domowych ciast przygotowanych na tę okazję.
Całe spotkanie przebiegało w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wspólnie wspominaliśmy także wiele pięknych chwil spędzonych w Filii Domu Muz.
Po poczęstunku, jak zawsze, przystąpiliśmy do śpiewania znanych i lubianych piosenek.
Musimy być przecież dobrze przygotowani do kolejnych występów na terenie Torunia.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Fotoreporterzy z Torunia — Jolanta Maria Guzowska i Jacek Mroczek
www.wmoimobiektywie24.pl